podobne
  • podobne
  • kodowanie_dźwiękiem
  • labirynt
  • dyrygent

Pakiet Funkodowanie I (przedszkole)

1 100,00 zł
Brutto

Funkodowanie I to gry wspierające naukę programowania w przedszkolu. Z pakietem gier zintegrowane są materiały dydaktyczno-metodyczne „Funkodowanie w przedszkolu”. Pakiet przeznaczony jest do edukacji przedszkolnej oraz klas „0” w szkole podstawowej. Gry o tematyce matematyczno-przyrodniczo-logiczno-muzycznej rozwijają koordynację wzrokowo-ruchowo-przestrzenną i myślenie komputacyjne. Dodatkowo zawierają elementy kodowania-dekodowania, a także sterowania obiektem. Pakiet Funkodowanie I umożliwia naukę programowania bez użycia komputera – poprzez zabawę i ruch oraz spełnia wymagania aktualnie obowiązującej podstawy programowej.

Dostępny na urządzenia Magiczny Dywan w wersji: 2.0 i onEVO

Ilość

Kodowanie dźwiękiem

Zostań tropicielem zwierząt! Sprawdź czyje to ślady w rytm muzyki, którą usłyszysz lub nawet skomponujesz! Gra 3-poziomowa o tematyce przyrodniczno-muzycznej (słuch, rytmika). Oparta jest na koordynacji wzrokowo-ruchowo-przestrzennej i myśleniu komputacyjnym z elementami kodowania i dekodowania dźwiękiem. Umożliwia programowanie bez użycia komputera, poprzez zabawę i ruch.

Dyrygent

Zostań Dyrygentem i skomponuj własne utwory! Sprawdź razem z przyjaciółmi, jak Ci poszło! Gra 3-poziomowa o tematyce matematyczno-muzycznej (kształty, słuch, rytmika). Oparta jest na koordynacji wzrokowo-ruchowo-przestrzennej i myśleniu komputacyjnym z elementami Kodowania i dekodowania. Umożliwia programowanie bez użycia komputera, poprzez zabawę i ruch.

Podobne czy różne

Zostań młodym pszczelarzem i pomóż pszczołom zbierać nektar na kolorowej łące! Gra 3-poziomowa o tematyce matematyczno-przyrodnicznej (kierunki, kolory). Oparta jest na koordynacji wzrokowo-ruchowo-przestrzennej i myśleniu komputacyjnym z elementami kodowania i dekodowania. Umożliwia programowanie bez użycia komputera, poprzez zabawę i ruch.

Rytmy i wzory

Twórz kolorowe naszyjniki i pomóż zebrać mrówce zagubione korale w labiryntach. Gra 3-poziomowa o tematyce matematyczno-przyrodnicznej (kierunki, kolory, wzory). Oparta jest na koordynacji wzrokowo-ruchowo-przestrzennej i myśleniu komputacyjnym z elementami kodowania i dekodowania, a także sterowania obiektem. Umożliwia programowanie bez użycia komputera, poprzez zabawę i ruch.

CODEIEVO_001