FunFloor MOBILNY podłoga interaktywna

9 950,00 zł
Brutto

Główne cechy magicznej podłogi FunFloor MOBILNY

W zestawie:

  • 110 gier w pakiecie startowym (50 gier FUN, 50 gier EDU, 10 gier EKOLOGIA
  • Jasność projektora: 3500 ANSI
  • Serwis: producenta 2 lata
  • Moduł WiFi
  • Obsługa za pomocą pilota
  • Podział gier na grupy
  • Projektor w poziomie: TAK
  • Cena nie obejmuje statywu
Ilość

FunFloor Mobilny

Odpowiadając na życzenia naszych klientów powstał specjalny FunFloor w wersji mobilnej. Można go zamontować na bezpiecznym stabilnym statywie z gumowymi kółkami albo przymocować na stałe do ściany. Jest to pierwszy produkt stworzony we współpracy z firmą Acer. Dzięki zastosowaniu szerokokątnego projektora obraz wielkości 270cm x 200cm uzyskujemy z wysokości 185cm. FunFloor Mobilny zawiera 110 gier, wyposażony jest w 3 pakiety gier FUN (50 gier), EDU (50 gier) i EKO (10 gier).

Opis Pakietu FUN Pakietu EDU. Są one standardowo dostarczane z każdą podłoga FunFloor bez kosztów dodatkowych.

Istnieje możliwość wzbogacenia FunFloor Mobilnego o dodatkowe pakiety gier nawet do 300 gier oraz zamówienie pisaków interaktywnych, które również są obsługiwane w tej wersji.Magiczna podłoga FunFloor to innowacyjny i nowoczesny system stworzony dla rozwoju i edukacji dziecka od pierwszych jego dni w przedszkolu lub szkole podstawowej. W bezinwazyjny sposób poprzez zabawę i ciekawość dziecka magiczna podłoga FunFloor pozwala na poznawanie świata, rozwój zainteresowań i edukowanie poprzez zabawę.

Dzięki projektorowi znajdującemu się w zestawie na podłodze wyświetlany jest obraz, który jest interaktywny i reaguje na ruch znajdujących się na nim osób. Powierzchnia przeznaczona do zabawy ma wymiary 2m x 3m. Dzięki swojej interaktywności magiczna podłoga FunFloor to idealny system dla dzieci na wiele godzin zabawy i aktywnej nauki. Dzięki wielokrotnym badaniom przeprowadzonym przez specjalistów oraz w opinii psychologów i pedagogów interaktywna podłoga FunFloor sprawia że dziecko poprawia zdolności motoryczne, zwiększa orientację przestrzenną, poprawia szybkość reakcji i spostrzegawczość wzrokowo-ruchową oraz niewątpliwie zwiększa aktywność fizyczną.

W zależności od miejsca zastosowania systemu interaktywna podłoga FunFloor znajdzie zastosowanie wszędzie, dzięki polecanym i sprawdzonym zestawom. Idealnymi rozwiązaniami dla przedszkoli, szkół i salach zabaw są dedykowane zestawy FunFloor Exclusive, FunFloor Premium oraz FunFloor Edu.

W skład wszystkich zestawów wchodzi projektor, komputer, detektor ruchu oraz oprogramowanie wraz z grami i animacjami. Cały zestaw mieści się w zamkniętej i eleganckiej obudowie. Dzięki prostemu montażowi i obsłudze jest możliwe bardzo szybkie utworzenie interaktywnej przestrzeni w dowolnym miejscu. Zestaw montowany jest do sufitu i do pracy potrzebuj zaledwie podłączenie do źródła prądu. Każdy zestaw posiada wbudowany moduł WiFi oraz wyposażony jest w standardowe gniazdo internetowe, dzięki którym jest możliwość zdalnej aktualizacji i wgrania do urządzenia nowych gier. Urządzenie magiczna podłoga FunFloor może być całkowicie bezobsługowe dzięki trybowi automatycznej zmiany gier.

Magiczna podłoga FunFloor EDU zdaniem psychologów i pedagogów ma znakomity wpływ na rozwój dzieci. Korzystanie z tego urządzenia: Poprawia zdolności motoryczne Rozwija spostrzegawczość wzrokowo-ruchową Zwiększa orientację przestrzenną Poprawia szybkość reakcji Zwiększa aktywność fizyczną

xvision_05

Pliki do pobrania

Certyfikat ISO FunFloor

Pliki do pobrania (540.45k)

Specyfikacja FunFloor Mobilny

Pliki do pobrania (56.13k)

Gwarancja

Pliki do pobrania (63.1k)

Zobacz także