Interaktywna ścianka FunWall

12 177,00 zł
Brutto

Główne cechy interaktywnej ściany FunWall

W zestawie:

  • 80 gier w pakiecie
  • Jasność projektora: 3200 ANSI
  • Obsługa za pomocą pilota
  • Projektor w poziomie: TAK
  • Używany w edukacji
  • Komplet piłek w zestawie
Ilość

Nowy produkt Interaktywna Ścianka FunWall jest doskonałym uzupełnieniem Interaktywnej Podłogi FunFloor.

Zajęcia z wykorzystaniem FunWall pozwalają rozwijać motorykę precyzyjną u dzieci, która jest ściśle związana z rozwojem ośrodków w korze mózgowej. Ośrodki te kierują ruchami warg, języka i krtani. Wykształcenie prawidłowej funkcji ręki umożliwia i przyspiesza rozwój mowy, a samo mówienie jest ściśle związane z motoryką.

Odpowiednia stymulacja dłoni pobudza bezpośrednio ośrodek w mózgu odpowiedzialny za ich funkcje percepcyjne i motoryczne, a pośrednio także aktywizuje ruchowy ośrodek mowy. W przypadku dzieci rozpoczynających edukację szkolną ćwiczenie prawidłowej funkcji ręki, zwiększa koordynację wzrokowo-ruchową, precyzję oraz usprawnia funkcjonowanie analizatora wzrokowego, który jest bardzo istotny w nauce pisania i rozwoju poznawczym. Specjalnie przygotowane animacje FunWall to świetna zabawa a zarazem usprawnianie układu dotykowego, który oddziałuje na inne układy zmysłowe i ruchowe i pobudza wiele różnych poziomów i obszarów w mózgu.

FunWall to urządzenie, które zamienia zwykłą ścianę w interaktywną tablicę. Interaktywna Ścianka FunWall została stworzona z myślą o wspieraniu dzieci w procesie edukacji. W zabawie wykorzystujemy piłki, którymi rzucamy w ściankę wykonując określone zadania. „FunWall – nauka jeszcze nigdy nie była tak zabawna”

xvision_10