genibot_41
  • genibot_41
  • genibot_42
  • genibot_43
  • genibot_44
  • genibot_45
  • genibot_46
  • genibot_47

Zestaw szkolny GeniBot + certyfikowany kurs online

2 599,99 zł
Brutto

Zestaw szkolny GeniBot

Zestaw robotów edukacyjnych skompletowany specjalnie z myślą o szkołach. 4 roboty GeniBot uzupełnione o dodatkowe karty do kodowania oraz akcesoria takie jak: ramiona do przesuwania przedmiotów, uchwyt na pisak, płytki do mocowania klocków lego to idealna pomoc dydaktyczna dla nauczycieli szukających innowacyjnych, wysokiej jakości narzędzi dydaktycznych.

Scenariusze do Genibota są dostępne do pobrania w Akademii Uczymy Dzieci Programować.

Ilość

GENIBOT - ROBOT DO NAUKI KODOWANIA OFFLINE I ONLINE

Robot na lata! Z nim nauka programowania będzie efektywna i bardzo przyjemna. Funkcjonalny rozmiar, ogrom możliwości, perfekcyjne wykonanie. Zdecydowany numer 1 wśród dostępnych na polskim rynku robotów edukacyjnych.

Polskojęzyczny robot... GeniBot mówi w dwóch jęZestaw przedszkolny GeniBot

Zestaw robotów edukacyjnych skompletowany specjalnie z myślą o przedszkolach. 4 roboty GeniBot uzupełnione o dodatkowe karty do kodowania oraz akcesoria takie jak: ramiona do przesuwania przedmiotów, uchwyt na pisak, płytki do mocowania klocków lego to idealna pomoc dydaktyczna dla nauczycieli szukających innowacyjnych, wysokiej jakości narzędzi dydaktycznych.

W skład zestawu wchodzi pakiet scenariuszy „Edukacja Przedszkolna z GeniBotem”, w którym krok po kroku pokazane jest jak w wartościowy i atrakcyjny sposób zorganizować zajęcia dydaktyczne, wykorzystując na nich roboty edukacyjne. Scenariusze są również dostępne do pobrania w Akademii Uczymy Dzieci Programować.

OTRZYMUJESZ

4x robot GeniBot

4x akcesoria do GeniBota

4x dodatkowe zestawy kart

1x Edukacja Szkolna z GeniBotem

1 x Certyfikowany kurs online- Wykorzystanie robotów GeniBot w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

1x hub USB (zbiorcza ładowarka)

Certyfikowany kurs online - „Wykorzystanie robotów GeniBot w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”

Ośmiogodzinny certyfikowany kurs online dla nauczycieli, edukatorów oraz wszystkich, którzy chcą wykorzystywać roboty GeniBot w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Profesjonalni trenerzy przy pomocy filmów, prezentacji i opisów pokazują jak można używać i wykorzystywać roboty GeniBot na zajęciach dydaktycznych.

Logiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, umiejętność pracy zespołowej to ważne i cenione kompetencje nie tylko w życiu zawodowym, ale też w kontaktach społecznych. Warto kształtować wymienione umiejętności poprzez naukę kodowania już od najmłodszych lat. Robot GeniBot to idealne narzędzie do nauki kodowania. Możliwość dopasowania długości kroku i spójny sposób tworzenia programu z tym, który znają dzieci z aktywności unplugged, sprawia, że będzie naturalnym rozszerzeniem zajęć z matą do kodowania, kolejnym bardziej zaawansowanym krokiem.

Chcesz wprowadzić naukę kodowania z wykorzystaniem robotów do swoich zajęć, ale nie wiesz jak zrobić? Szukasz pomysłów na ciekawe aktywności z robotami? Ten kurs jest właśnie dla ciebie. Po kursie wprowadzisz roboty GeniBot w sposób metodyczny, merytoryczny i efektywny.

Autorami kursu są doświadczeni trenerzy mający za sobą tysiące godzin szkoleniowych: Anna Świć i Rafał Mitkowski. Wykorzystaj ich wiedzę i doświadczenie i podnieś swoje kwalifikacje razem z nimi.

Jak to działa?

1. po opłaceniu zamówienia wysyłamy link do aktywacji kursu w Akademii Uczymy Dzieci Programować,

2. trenerzy za pomocą filmów, prezentacji, opisów pokazują w jaki sposób można uczyć programowania wykorzystując do tego roboty edukacyjne,

3. kurs można uruchomić wielokrotnie, dzięki czemu każdy może wrócić do wybranych zagadnień,

4. dostęp do kursu jest ważny przez 1 rok od dnia jego aktywacji

5. uczestnik może zatrzymać kurs na dowolnym kroku, a następnie kontynuować w odpowiednim dla siebie czasie,

6. po przejściu całego szkolenia można pobrać certyfikat ukończenia kursu w formacie PDF do wydruku.

Czego potrzebujesz?

Kurs online to zbiór nagrań wideo, prezentacji i opisów, które można obejrzeć w dowolnym czasie. Do uruchomienia kursu wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu (komputer, laptop, tablet, smartfon).

Kurs „Wykorzystane robotów GeniBot w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej” jest właśnie dla Ciebie. W dogodnym czasie, bez wychodzenia z domu, z kubkiem ulubionej kawy lub herbaty stopniowo odkryjemy przed tobą świat robotów edukacyjnych. Zaczniemy od zasad wprowadzania robotów do zajęć dydaktycznych, przedstawimy uniwersalne aktywności, które wykorzystasz pracując z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, płynnie przejdziemy od łatwych propozycji wykorzystujących sterowanie gestami, do ktywności z wykorzystaniem pętli i funkcji.

Formuła kursu pozwala na wielokrotne powracanie do wcześniej przerobionego materiału, utrwalenie go, naukę zgodną ze swoimi możliwościami i tempem pracy.

Program kursu

1. Wstęp

2. Od kodowania na macie do robotyki - o czym warto pamiętać, na co zwrócić uwagę

3. Różne obiekty, różne sposoby kodowania - wprowadzanie obrotów

4. Zanim stworzę pierwszy program...jak działa GeniBot

5. Tworzenie pierwszego programu - komendy odpowiedzialne za ruch

6. Od punktu A do punktu B - GeniBot na różnych edukacjach

7. Kodowanie gestami

8. Wprowadzanie powtórzeń

9. Pętle w programowaniu robota GeniBot

10. Funkcje w programowaniu robota GeniBot

11. Robot dyrygentem - wprowadzanie kart muzycznych

12. Matematyka z GeniBotem - karty dodawania i odejmowania

13. GeniBot i rysowanie - dedykowane karty

14. Śledzenie linii

15. Poruszanie się po liniach na kratownicy

16. Tworzenie sieci robotów

17. Aplikacja GeniBot

Geni_06