Mikrofon kierunkowy odporny na wstrząsy, z filtrem zakłóceń

250,00 zł
Brutto

Element obowiązkowy - zestaw audio-video.

Mikrofon kierunkowy odporny na wstrząsy, z filtrem zakłóceń 

Mikrofon kierunkowy odporny na wstrząsy, z filtrem zakłóceń dla YouTubera, Wideokonferencji, Tik-Toka 

Wysokiej jakości mikrofon kierunkowy marki Telesin, z wbudowanym specjalnym filtrem tłumiącym zakłócenie, oraz osłoną przeciwwietrzną dzięki czemu potrafi nagrać dźwięk eliminując szumy i zakłócenia z otocznia. Do działania nie potrzebuje baterii, wystarczy podpiąć go do telefonu czy kamery.

Wyróżnia się elastycznym mocowaniem które eliminuje drgania dzięki czemu możemy pozbyć się zakłóceń nawet kiedy nagrywamy w ruchu!

Pobierz prezentację o Laboratoriach

Ilość

Mikrofon

Mikrofon kierunkowy odporny na wstrząsy, z filtrem zakłóceń dla YouTubera, Wideokonferencji, Tik-Toka 

Wysokiej jakości mikrofon kierunkowy, z wbudowanym specjalnym filtrem tłumiącym zakłócenie, oraz osłoną przeciwwietrzną dzięki czemu potrafi nagrać dźwięk eliminując szumy i zakłócenia z otocznia. Do działania nie potrzebuje baterii, wystarczy podpiąć go do telefonu czy kamery.

Wyróżnia się elastycznym mocowaniem które eliminuje drgania dzięki czemu możemy pozbyć się zakłóceń nawet kiedy nagrywamy w ruchu!

Najważniejsze cechy:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU -  mikrofon posiada filtr tłumiący zakłócenia, oraz kierunkową budowę, zapewnia redukcje szumów na bardzo wysokim poziomie i nie zbiera hałasów z otoczenia

TŁUMI DRGANIA - specjalne mocowanie amortyzuje wstrząsy więc nie słychać ich na nagraniu

KOMPATYBILNOŚĆ - mikrofon sprawdzi się w sprzętach różnego rodzaju, od kamer, lustrznek i aparatów, po smartfony, oraz kamerę GoPro (po zastosowaniu oryginalnego adaptera audio).

BEZ DODATKOWYCH UCHWYTÓW- możesz go umieścić bezpośrednio w gnieździe mini jack kamery

UNIWERSALNE MOCOWANIE - standardowa zimna stopka ISO sprawi, że zamocujesz mikrofon na uchwytach na telefon, ramkach czy klatkach montażowych rozmaitych kamer i aparatów

BOGATY ZESTAW - zawiera mikrofon, etui transportowe, przewody i  osłonę pozwalającą nagrywać mimo wiatru

Wszechstronny mikrofon do vlogów

Profesjonalny mikrofon który błyskawicznie poprawi jakość twoich nagrań. Dzięki swojej kierunkowej budowie skutecznie eliminuje szumy i niechciane dźwięki z otoczenia.

Mikrofon jest zasilany bezpośrednio z gniazda mini jack 3,5 mm. Wystarczy podłączyć go do urządzenia i jest gotowy do pracy.

Uniwersalne zastosowanie

Mikrofon posiada przewody umożliwiające wykorzystanie go w sprzętach różnego rodzaju, od kamer, lustrznek i aparatów, po smartfony czy GoPro (po zastosowaniu oryginalnego adaptera audio). Idealnie sprawdzi się do nagrywania vlogów, wywiadów, czy videokonferencji.

Dodatkowe akcesoria

Do zestawu dołączone są wszystkie niezbędne akcesoria m. in. amortyzujące wstrząsy mocowanie, które umożliwi umieszczenie mikrofonu na zimnej stopce aparatu, albo uchwytu na telefon. Posiada też uniwersalny gwint 1/4" na statyw. Dodatkowo specjalna osłona na mikrofon tłumi szumy i umożliwiają nagrywanie nawet mimo silnego wiatru. Dwa rodzaje przewodów umożliwią zastosowanie mikrofonu zarówno w kamerach jak i smartfonach.

Co oznacza charakterystyka kardioidalna?

Ten typ mikrofonu oferuje najlepszą reakcję na źródło dźwięku, jeśli jest ono ustawione dokładnie na wprost mikrofonu jednocześnie mocno tłumiąc sygnały docierające z boków (im większy odchył, tym większa redukcja) i niemal całkowicie odrzucając dźwięki dochodzące z tyłu. Dzięki temu świetnie tłumi zakłócenia i jesteśmy w stanie nagrać dokładnie to co chcemy.

W zestawie:

mikrofon

mufka przeciwwietrzna

amortyzujące mocowanie mikrofonu

zestaw zapasowych gumek amortyzujących

etui do transportu

przewód mini jack TRS do kamery/komputera

przewód mini jack TRRS do telefonu, tableta

Lab_Mikrofon