Google ClassVR zestaw 8 sztuk - wirtualne laboratorium

18 490,00 zł
Brutto

Zestaw okularów ClassVR 8 wirtualne laboratorium wieloprzedmiotowe zawiera:

- 8 sztuk okularów VR

- skrzynię transportową z systemem ładowania

Pobierz:

Przykładowe lekcje przy wykorzystaniu gogli VR

Okulary VR przewodnik

Pobierz prezentację o Laboratoriach

Ilość

Zestaw edukacyjny google ClassVR 8

Nowatorskie podejście do nauczania z wykorzystaniem okularów do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

System został zaprojektowany tak aby w pełni zaangażować uczniów w kreatywne i ekscytujące nauczanie. Wizualizacje miejsc w trybie 360°, trójwymiarowe obiekty i złożone struktury na wyciągnięcie ręki to wszystko przenosi lekcje w zupełnie inny wymiar. Zestaw posiada intuicyjny interfejs oraz łatwy dostęp do treści edukacyjnych zlokalizowanych na portalu dla nauczycieli.System Class VR to nowoczesne narzędzia do realizacji podstawy programowej z wielu przedmiotów.

Wszystkie treści są wyświetlane jednocześnie i przekazywane z komputera nauczyciela na okulary VR wykorzystywane przez uczniów.

Każdy uczeń jest dokładnie w tym samym punkcie lekcji. Umożliwia to nauczycielowi pełną kontrolę nad realizowanymi zadaniami i powoduje, że uczniowie z zaangażowaniem koncentrują się na każdym zadaniu. Okulary Class VR zostały zaprojektowane dla uczniów w każdym wieku.

Okulary VR są w pełni gotowe do pracy w klasie, nie wymagają żadnego dodatkowego urządzenia mobilnego, są bezprzewodowo zarządzane i kontrolowane przez dedykowany portal dla nauczycieli.

Zintegrowany system ładowania zainstalowany w skrzyniach z aktywnymi wentylatorami umożliwia bezpieczne ładowanie nawet gdy skrzynie są zamknięte i zablokowane.

Aby w pełni korzystać z systemu najwygodniej dokupić zestaw wirtualnych lekcji na 5 lat.

ClassVR_4_PREM