• Wyprzedaż!
podłoga_interaktywna_magiczny_dywan_onevo
 • podłoga_interaktywna_magiczny_dywan_onevo
 • tronic
 • pianino_evo
 • rzut_z_góry
 • karateka
 • ślady
 • wyścigi
 • śmieci
 • skojarzenia_evo

Magiczny Dywan onEVO (4.0) Aktywna Tablica

13 399,99 zł
Brutto

Poznajcie najbardziej zaawansowaną
podłogę interaktywną na rynku Magiczny Dywan onEVO (4.0)

 • o 30% większy obraz
 • lepsza rozdzielczość obrazu
 • dźwięk stereo

 • 100 gier w pakiecie z urządzeniem
 • specjalistyczne zasoby

 • nowe aplikacje
 • materiały metodyczne do pakietów

 • Tronic - brand hero
 • produkcja Funtronic

Magiczny Dywan on EVO to interaktywna pomoc dydaktyczna dedykowana do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Zabawa i nauka z jej wykorzystaniem rozwija u dzieci dużą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji. Magiczny Dywan zawiera w sobie zintegrowany system czujników ruchu, projektor i komputer. Funkcjonalność umożliwia szerokie spektrum zastosowania w każdym pomieszczeniu, na jednolitym podłożu. 

Ilość

Obraz wyświetlanMagiczny Dywan on EVO to interaktywna pomoc dydaktyczna dedykowana do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Zabawa i nauka z jej wykorzystaniem rozwija u dzieci dużą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji. Magiczny Dywan zawiera w sobie zintegrowany system czujników ruchu, projektor i komputer. Jego funkcjonalność umożliwia szerokie spektrum zastosowania w każdym pomieszczeniu, na jasnym, jednolitym podłożu.

Kupując Magiczny Dywan onEVO otrzymujecie Państwo 100 gier i zabaw interaktywnych. Po aktywacji gry pojawia się ekran z jej nazwą i pole start. Przed wejściem do gry można odtworzyć krótką animację, która pokazuje, jak grać (ikona w prawym dolnym rogu ekranu). Wszystkie dotychczasowe gry zyskały nową szatę graficzną. Poprawiony został także efekt grywalności większości gier - wprowadzono nowe ulepszone mechanizmy wykrywania ruchu. Do tego można dokupić ponad 400 gier z obszarów EDU i REV poprzez zamawianie pakietów, które można dowolnie skomponować, zależnie od potrzeb placówki i wieku dzieci.

W obszarze EVO umieściliśmy podstawowy pakiet 100 gier, które bawią i uczą w sposób naturalny i przyjazny dzieciom. Każde zakupione urządzenie posiada ten pakiet podstawowy. Może być wykorzystywany do przeprowadzania zajęć dydaktycznych, ćwiczeń gimnastycznych lub logopedycznych, nauki języka obcego lub po prostu do świetnej zabawy. Pakiet EVO jest przeznaczony dla żłobków, przedszkoli, klas I-III szkół podstawowych, sal zabaw i innych miejsc pobyty dzieci, czy całych rodzin.

eduObszar EDU to ponad 130 edukacyjnych gier podzielonych na pakiety takie jak Edu Quizy (obejmujący ciekawe quizy z matematyki, przyrody, języka polskiego, historii, muzyki,plastyki, fizyki, chemii, biologii, geografii oraz języka angielskiego), EduPrzedszkole, Funkodowanie, Photon, Angielski, Eksperymenty, czy nawet Karta Rowerowa. Gry wspomagają naukę poprzez ruch na każdym etapie nauki, od przedszkola do liceum. Metodyka zawarta w grach jest zgodna z aktualną podstawą programową, a do pakietów dołączane są różne materiały wspomagające przeprowadzenie lekcji.

rebObszar REV zawiera pakiety specjalistyczne, przeznaczone do wspomagania terapii, rewalidacji i wyrównywania szans w szkole. Do wyboru dostępne jest ponad 88 gier podzielonych na pakiety: REW, Magia Ruchu (spektrum Autyzmu), Funkcje Wykonawcze, czy Wczesne Czytanie. Ze względów terapeutycznych, gry zawarte w tym pakiecie mają bardziej wyraziste kolory, jednolite i jasne tła oraz zmniejszoną liczbę obiektów poruszających się na planszy. Ponadto wszystkie elementy aktywne są większe, a dynamika gier spowolniona. Dzięki temu gry są przystępne w odbiorze i stanowią doskonałe narzędzie w terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Magiczny Dywan onEVO został zaprojektowany przez polskich inżynierów i jest produkowany w Polsce.

evoOpis pakietu EVO

Pakiet: Start!

Rybki - Przejdź po wodzie suchą stopą. Wystarczy wejść na planszę by poczuć się tak jak w morzu, rzece lub jeziorze. Przyciskiem "ok" na pilocie można zmieniać ich tła.

Uciekające meduzy - Meduzy próbują wypłynąć niepostrzeżenie z głębin na powierzchnię morza. Złap tyle, ile potrafisz wskakując na nie lub machając nad nimi rękami. Czy dasz radę pobić rekord gry?

Liście - Odgarnij liście za pomocą nóg lub rąk podobnie, jak to robią dzieci jesienią w parku. Uważaj! Wiatr - psotnik będzie się starał ponownie je przywiać, więc poproś innych o pomoc.

Piłka nożna - Rozegraj najważniejszy mecz życia! Zasady znasz, więc kop piłkę w wybranym kierunku. Strzel przeciwnikowi jak najwięcej bramek.

Super tenis - Serwuj i odbijaj wirtualną piłką do tenisa! Chcąc zaserwować machnij nóżką nad piłką. Piłeczkę odbijasz przesuwając rakietę nogą lub ręką w odpowiednie miejsce.

Kolorowe pianino - Stwórz melodię z dźwięków, które wystukasz na klawiszach nóżkami. Wykorzystaj dźwięki do różnych zabaw i ćwiczeń.

Gwiazdy - Masz czasem ochotę poszybować do gwiazd? Wejdź na planszę, zamknij oczy, machaj rękami lub nogami i słuchaj. Gra wieloosobowa.

Planety - Potrafisz rozróżnić wygląd planet Układu Słonecznego? Wskaż właściwą planetę wskakując na nią. Na kokpicie statku kosmicznego wyświetli się poprawna odpowiedź.

Mrówka - Pomóż mrówce w labiryncie zebrać zapasy na zimę, używaj strzałek do sterowania i uważaj na dżdżownice!

Dwa królestwa - Wybierz swoje królestwo i zburz wszystkie zamki przeciwnika. Wygrywa osoba, która jako pierwsza zburzy wszystkie klocki przeciwnika. Gra dla 2 osób.

Pakiet Fun

Pękające baloniki - Wyzwól w sobie energię i skacz na uciekające baloniki. Mają nadmiar powietrza – pomóż im pęknąć!

Armata - Spróbuj zburzyć wieżę strzelając z armaty. Celuj dokładnie, aby strącić wszystkie kawałki.

Cukierek - Gra dla 1, 2 lub 4 osób. Zbierzcie jak najwiecej cukierków. Kto pobije rekord gry?

Rakiety - Przechwyć jak najwięcej rakiet zmierzających w kierunku planety. Wskocz na nie lub machnij nad nimi ręką, aby przerwać ich lot.

Karate - Zostań mistrzem karate! Czy uda Ci się w skupieniu rozbić aż 50 desek? Skoncentruj się!

Kowal - Ile podkówek uda Ci się wykuć w 30 sekund? Bądź uważny, żeby młot nie uderzył w puste kowadło.

Pizza Master - Pokrój odpowiednie warzywa, aby upiec smaczną pizzę. Miłej zabawy!

Kryształowa Grota - Zbierz wszystkie kryształy obracając planszą - unikaj przeszkód! Gra dla 1 lub 2 osób.

Bilard - Zapraszamy do gry w bilard. Spróbuj wbić wszystkie niebieskie kule do łuz za pomocą kuli czerwonej. Pamiętaj, że masz tylko 10 prób.

Golf - Uderzaj piłeczkę golfową z odpowiednią siłą i doprowadź ją do dołka jak najmniejszą ilością uderzeń. Gra dla 1 osoby.

Planetoidy - Zostań kapitanem bojowego statku kosmicznego. Zniszcz asteroidy i zbieraj krążące bańki ochronne, aby statek przetrwał więcej kolizji.

Księżycowy spacer - Przeskakuj przeszkody z odpowiednią siłą w warunkach zmniejszonego przyciągania. Gra dla 1–2 osób.

Lot na Marsa - Pokonaj jak najdłuższy dystans w drodze na Marsa. Zabierz czekających astronautów, uważaj na przeszkody i często tankuj statek kosmiczny, aby nie zabrakło mu paliwa. Gra dla 1 osoby.

Nurek - Zbierz skarby z dna morza i dostarcz je na statek unikając meduz. Maszerując w miejscu strzałki sprawisz, że nurek zejdzie pod wodę. Pamiętaj jednak, że pod wGra dla 1 osoby.odą kończy się tlen i czasem trzeba zaczerpnąć oddechu.

Muszkieter - Traf celnie szpadą, przekrój jak najwięcej pomarańczy. Czy dasz radę wytrzymać w skupieniu, aby trafić je wszystkie i się nie ubrudzić?

Sanki - Wykonaj 10 bezpiecznych zjazdów na sankach - uważaj na przeszkody.

Kulki - Skomponuj własny utwór na magicznej perkusji. Wyrzucaj kule z magicznej butelki i komponuj muzykę. Odkryj jak otrzymać dodatkowe punkty!

Bananowa kraina - Zerwij wszystkie kiście bananów zanim spadną na ziemię. Małpka chętnie Ci w tym pomoże. Jednak spiesz się, bo banany spadają coraz szybciej!

Wiatrak - Pomóż młynarzowi napełnić wszystkie worki pieczywem. Poruszaj ramionami wiatraka za pomocą strzałek na dole planszy.

Żółw - Pływaj razem z żółwiem morskim. Pomóż mu złapać wszystkie banki powietrzne, uważajcie jednak na ostre koralowce. Utrudnieniem może być gra w 2 osoby!

Termity - Pomóż małym termitom przejść niebezpiecznym tunelem. Poruszaj planszą za pomocą strzałek. Czy uda się 20 larwom dotrzeć do celu?

Robot - Saper Za pomocą ramienia złap bombę zanim wybuchnie! W prawym dolnym rogu planszy znajdziesz przycisk odpowiadający za zmianę części ramienia, którą chcesz obrócić. Powodzenia!

Zbieraj monety - Poruszając się za pomocą strzałek zbierz 50 monet. Uważaj na przeszkody, a kiedy zgaśnie światło, szybko pobiegnij nacisnąć żarówkę, aby rozświetlić sobie drogę i nie uderzyć w przeszkodę!

Poławiacze - Pereł Wskocz na wybrana muszlę i zbierz jak największą liczbę pereł. Omijaj pełzające kraby, które też bardzo lubią perły. Kto pierwszy, ten lepszy!

Ciasteczka - Pomóż stworkom zebrać jak najwięcej ciasteczek popychając je lekko w górę. Uważaj, żeby nie wpadły na kolce!

Proca - Strzelaj celnie do puszek. Uważaj jednak, żeby nie rozbić słoików! Masz 12 strzałów. Powodzenia!

Strzelanie - Zostań strzelcem wyborowym. Trafiaj celnie w talerze, masz 12 strzałów.

Hipopotam - Hipopotam jest głodny. Poprowadź go za pomocą ruchu rąk do ulubionej przekąski, ale uważaj na motylki.

Plujek - Wykorzystując 12 strzałów, traf celnie w głodne kulki. Czekaj cierpliwie na odpowiedni moment.

Torpedy - Skoncentruj się mocno. Masz do dyspozycji 20 torped. Zatop jak najwięcej szpiegujących, bezzałogowych łodzi podwodnych. Nie jest to łatwe, bo pływają bardzo szybko! Powodzenia.

Manipulator - Manipulator to bardzo precyzyjne urządzenie. Celem jest umieszczenie czerwonej kulki w widełkach, sterując czteroczęściowym ramieniem. W prawym dolnym rogu znajdują się przyciski do wybrania części ramienia, którą chcesz w danej chwili obrócić. Powodzenia!

Katapulta - Katapulta to maszyna wojenna. Postaraj się strącić wszystkie dzbany, dobierając odpowiedni moment do wystrzału. Masz tylko 4 kule.

Piramida - Zostań odkrywcą rozwiązując zadanie! Zbierz wszystkie złote posążki obracając planszą, ale uważaj na strażnika piramidy!

Budowa - Na budowie zrobił się bałagan. Zostań operatorem wózka widłowego i ustaw poszczególne elementy w odpowiednich miejscach. Pamiętaj, że masz ograniczony czas!

Kręgle - Zapraszamy do gry w kręgle. Zbij jak najwięcej kręgli i zdobądź jak najwięcej punktów. Możecie urządzić turniej! Uważaj, masz tylko 4 próby w każdej rozgrywce.

Kalejdoskop - Baw się i twórz fantastyczne wzory jak w kalejdoskopie. Gra wieloosobowa. Czy uda Ci się zastygnąć bez ruchu, żeby zatrzymać wybrany wzór?

Wieloryb - Pomóż wielorybowi ugasić pożar na wyspie. Spiesz się, Twój czas jest ograniczony!

Kaktusy - Pomóż postaci w sombrero zjeść wszystkie pizze. Przesuwaj ją delikatnie machając dłońmi z odpowiedniej strony, oczywiście uważając, aby nie wpadła na kaktusa.

Nasiona - Postaraj się trafić nawozem jak najwięcej nasion. Jeśli pozwolisz im spaść na ziemię, zmniejszy się Twój pasek życia i gra się skończy. Możesz także trafić doładowanie, które ułatwi to zadanie!

Czołg - Steruj czołgiem tak, aby trafić wszystkie miny i nie pozwól im uderzyć w czołg! Możesz także trafić w dodatkowy zestaw amunicji, który pomoże w obronie!

Pakiet: Fun Mini

W tym zestawie znajdują się gry polecane dla najmłodszych. Miłej zabawy!

Słoń i cukier - Zbierz wszystkie kostki cukru wskakując na nie. Uważaj na słonia, on też lubi cukier. Gdy zje kostkę cukru, zrobi sobie drzemkę, a wtedy Ty możesz odzyskać utracony cukier.

Foka i rybki - Foka wygląda na bardzo głodną. Pomóż ją nakarmić. Wskaż, gdzie płynie rybka. Foka przesunie się i połknie ją. Tylko spiesz się, bo rybki płyną coraz szybciej.

Kosz owoców - Zbierz wszystkie owoce do koszyka! Dzięki ruchom rąk i nóg możesz przesuwać koszyk, do którego łapiesz spadające owoce. Dostępne są dwa tryby gry.

Malowanie - Najważniejsza zasadą tej gry jest... brak zasad – ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. Używając rąk i nóg narysuj to, o czym pomyślisz.

Huśtawka - Huśtaj kuleczkę tak, aby zebrała jak najwięcej kwiatuszków. Uważaj na zimne płatki śniegu. Gra będzie coraz trudniejsza, ile kwiatków uda Ci się uzbierać?

Żabka - Skacz z listka na listek, aby dotrzeć jak najdalej. Strzałka wskazuje siłę odbicia - poczekaj na odpowiedni moment i przeskocz dalej!

Pszczoła - Każda pszczoła uwielbia nektar z kielichów kwiatów. Machaj rączkami, aby latać i zbierać pyłek ze środka kwiatków. Uważaj na pajączki!

Pingwin - Pomóż pingwinowi utrzymać równowagę. Steruj krą, na której stoi, żeby nie wpadł do wody. Będzie coraz trudniej! Próbuj uzyskać jak najlepszy wynik.

Sprytny dino - Złap wszystkie jajka zanim spadną na ziemię. Masz pomocnika. Dino chętnie przybiegnie i je pochwyci. Spiesz się jednak, bo jajka spadają coraz szybciej!

Lemury - Lemury uwielbiają jeść. Nakarm mamę i młode lemurki używając jedynie ogona.

Pakiet: Wczesna edukacja

W tym zestawie znajdują się edukacyjne gry dla najmłodszych.

Tropiciele śladów - Wytrop zwierzątka po śladach, jakie zostawiają na planszy. Jeśli się spóźnisz, ślady znikną i grę musisz zacząć od nowa. Bądź czujny, a zobaczysz, jakie zwierzątko tropiłeś.

Instrumenty - Skocz na instrument zanim zniknie z ekranu, a usłyszysz jaki wydaje dźwięk. Dostępne są 2 tryby: poznaj (dźwięk instrumentu) i sprawdź się (który instrument gra).

Grzybobranie - Zbieraj pojawiające się na ścieżce grzyby, ale tylko zdrowe - unikaj trujących. Uważaj, żeby nie nadepnąć na jeża, bo on tego nie lubi. Idź wyznaczoną ścieżką, aby nie obudzić sowy, bo zacznie pohukiwać!

Droga przez las - Zbierz wszystkie grzyby rosnące na ścieżce, ale nie nadepnij na jeża, bo on tego bardzo nie lubi. Trzymaj się wyznaczonej ścieżki, aby nie obudzić sowy, bo zacznie pohukiwać!

Minkowa plansza - Spraw, by zabawa trwała bez końca. Nie pozwól smutnym minkom zakończyć zabawy i odczaruj te, które przestały się uśmiechać.

Minkowe puzzle - Wypełnij świat uśmiechem, a dywan wesołymi minkami. Machnij rączką lub tupnij nóżką na wesołą minkę, by ją zatrzymać na planszy. Wygrasz, gdy zabraknie miejsca dla smutnych minek.

Wesołe minki - Odczaruj smutne minki i spraw, by znów były wesołe. Machnij rączką lub tupnij nóżką na smutną minkę, by ją rozweselić. Wygrasz, gdy na planszy zostaną tylko wesołe minki.

Kwiatki - Policz kwiatki w kolejności pojawiających się cyferek od 1 do 9. Wystarczy, że wskoczysz na właściwy kwiatek lub tupniesz na niego nóżką. Grasz na czas więc skup się!

Literki - Skacz na kwiatki w kolejności pojawiających się liter od A do Z. Wystarczy, że wskoczysz na właściwy kwiatek lub tupniesz na niego nóżką. Grasz na czas więc skup się!

Kamyczki - Potrafisz liczyć wspak? Skacz po kamieniach w kolejności pojawiających się cyferek od 9 do 1. Aby zaznaczyć kamyczek wskocz na niego lub machnij nad nim ręką. Grasz na czas więc skup się!

Dookoła - Świata Dookoła Świata to gra w języku angielskim.

Pakiet: gry wieloosobowe

W większość naszych gier można grać wieloosobowo, jednak te wyjątkowo polecamy dla 2 lub 4 graczy!

Dźwig - Zostań operatorem dźwigu. To bardzo precyzyjne urządzenie. Możesz spróbować samodzielnie lub zaprosić kogoś do pomocy, aby każdy był odpowiedzialny za jedno zadanie - sterowanie dźwigiem góra-dół oraz przesuwanie prawo-lewo. Spróbujcie jak najszybciej załadować ciężarówkę.

Krecik - Stań z boku planszy i na przemian (lewa, prawa …) machaj rękami lub nogami tak szybko, aby przegonić krecika na pole sąsiada.

Kolekcjonerzy - Zostańcie kolekcjonerami unikatowej serii znaczków, sterując swoimi postaciami. Wygra ten, kto pierwszy zbierze 10 punktów, ale uważajcie, aby się nie zderzyć!

Asy przestworzy - Poczuj się jak najlepszy pilot. Zestrzel samolot przeciwnika, samemu unikając trafienia. Zestaw naprawczy pomoże w naprawie uszkodzeń maszyny. Powodzenia!

Paintball - Wygraj bitwę na kule wypełnione farbami. Twoim zadaniem jest trafianie przeciwnika, aż ten zmieni kolor. Dobrej zabawy!

Rekiny - Rekiny to gra dla 2 lub 4 osób. Machaj rękami lub nogami aby odpędzić rekina ze swojej połowy ekranu. Miłej zabawy!

Owocojady - Nakarm swojego stworka owocami odpowiedniego koloru. Zdobądź jak najszybciej komplet punktów, aby wygrać grę. Gra dla 4 osób.

Kusze - Zostań królem strzelców, jak Robin Hood. Zestrzel jak najszybciej 10 jabłek, a wygrasz partię. Bądź precyzyjny. Gra dla 4 osób.

Satelity - Gra dla 4 osób. Stańcie na rogach planszy i postarajcie się jak najszybciej zestrzelić satelity przeciwników, odpalając swoje rakiety w odpowiednim momencie. Powodzenia!

Kameleony - Kameleony to gra dla 4 osób. Wiadomo, że o zwierzęta trzeba dbać. Stańcie na rogach planszy i nakarmcie swojego kameleona strzelając językiem. Kto zrobi to najszybciej i złapie 10 muszek wygrywa. Uważajcie, bo złapanie żuka odejmuje punkty!

Strzelaj gole -  st to gra dla 2 osób lub 2 drużyn po 2 osoby. Rozegrajcie wspaniały mecz. Należy strzelać kule w kierunku piłki, aby przeleciała na połowę przeciwnika i zdobyła kolejne gole. Powodzenia!

Rykoszet - Gra dla 4 osób. Stańcie przy kolorowych przyciskach, odpowiadających za armaty w rogach i postarajcie się odbijać piłeczki tak, aby trafiły w przeciwników. Powodzenia!

Pakiet: Gry w pionie

W tym zestawie znajdują się gry jednoosobowe, które zapewniają najlepszą zabawę grając z krótszej krawędzi ekranu, na podłodze lub stole.

Tronic - Zbieraj diamenty sterując swoim skoczkiem za pomocą ręki lub chodząc prawo-lewo. Zbierz jak najwięcej punktów, uważaj jednak, żeby nie spadł w przepaść. Porównaj swój wynik z przyjaciółmi.

Flipper - Rozegraj partię kultowej gry i odbijaj piłeczkę, zbierając jak najwięcej punktów. Masz do dyspozycji 4 kule. Porównaj swój wynik z przyjaciółmi!

Kosmiczne śmieci - Zostań strażnikiem porządku w naszej galaktyce. Sterując swoim pojazdem oczyść przestrzeń z kosmicznych śmieci. Unikaj kolizji i zbieraj dodatkową amunicję. Powodzenia!

Pistolet na wodę - Rozbijanie balonów to świetna zabawa. Strzelaj do zbliżających się balonów z pistoletu na wodę i nie pozwól im spaść. Dobrej zabawy!

Robot - To gra, do której można tworzyć własne zasady. Poruszaj się po ekranie i wylosuj roboty o różnych kolorach i kształtach. Czy uda Ci się zastygnąć bez ruchu, aby przyjrzeć się wybranemu robotowi? Możecie zadawać sobie różne zadania jak np. „Zatrzymaj się na czerwonym robocie”. Robot może się zmieniać tylko przy zielonej baterii.

Rajd - Kierowanie autem wymaga czujności i szybkich reakcji. Cel jest prosty – bezpiecznie przejechać jak najdalszy dystans, zbierając chorągiewki i omijając przeszkody.

Rogale - Pomóż biedronkom zjeść jak najwięcej owoców. Omijaj rogale, które będą Ci przeszkadzać w wykonaniu zadania.

Super ball - Przesuwaj paletkę ręką lub nogą i zbij wszystkie kafelki widoczne na planszy. Zdobądź jak najwięcej punktów w trybie Tetris lub Combo. Dostępne są 2 poziomy trudności.

Pakiet: Ekologia

Pomóż zadbać o środowisko. Zagraj w gry, które są świetnym wstępem do nauki zasad ekologii.

Odpady - Masz 150 sekund na posegregowanie odpadów, które wypadły z koszy. Ruchami rąk popychaj białą ikonę ręki, aby złapała jakiś przedmiot i następnie umieść go w odpowiednim koszu. Do żółtego plastik, zielony to szkło, niebieski papier, a do czarnego wszystkie inne.

Eko-patrol - Wszyscy staramy się dbać o czystość naszej planety. Ty również zadbaj o czystość wody i steruj pontonem tak, aby zebrać wszystkie śmieci. Zebranie śmigła doda Ci prędkości, tylko uważaj na kamienie!

Batyskaf - Zbierz stare boje z dna morza, Kiedy zobaczysz symbol nożyczek, szybko na niego wskocz, aby przeciąć linę i zebrać dodatkowe punkty!

Pelikan - Nakarm pelikana poruszając się po strzałkach. Tylko nie łap plastikowych butelek. Ile ryb uda Ci się złapać w 130 sekund?

Energia wiatrowa - Elektrownia wiatrowa ma awarię. Wyrusz w misję naprawczą i steruj samolotem tak, aby wlatywać w środki wiatraków i je włączać. Czy uda Ci się uruchomić 50 śmigieł omijając toksyczne chmury?

Pakiet: Quizy

Zagraj z przyjaciółmi w Quizy! Ten zestaw prezentuje także możliwości czterech mechanizmów gier dostępnych do personalizacji przy zakupie pakietu Edu Quizy Edit.

Karuzela pytań - W kształt koła wpisane są różnokolorowe pola, pod którymi kryją się pytania. Wylosuj tematykę pytania, a następnie wskaż prawidłową odpowiedź. Liczy się czas. Jeśli odpowiesz dobrze, otrzymujesz punkt.

Statki - Zatop statek przeciwnika. Wybierz poziom trudności i pytania, a następnie wskaż prawidłową odpowiedź, aby oddać strzał. W trakcie strzału przeciwnika Twój partner może Cię uratować odpowiadając na pytanie dodatkowe. Podczas każdej rozgrywki możesz wybrać poziom trudności pytania. Odpowiadając na trudniejsze pytanie, szybciej zbliżasz się do wygranej.

Piłka nożna - quiz Wygraj mecz piłki nożnej! Odpowiedz jak najszybciej na zadane pytanie, a piłka zmieni kierunek lub przyśpieszy w stronę bramki przeciwnika. Kto pierwszy ten lepszy! Wygrywa osoba, która jako pierwsza strzeli 6 bramek.

Skojarzenia - Pomyśl chwilę i wybierz odpowiedź, która najbardziej j kojarzy Ci się z przedstawionymi trzema informacjami. Wygrywa osoba, która prawidłowo odpowie na największą liczbę skojarzeń.

Dane techniczne:

• sterowanie za pomocą pilota

• wyposażony w czujniki ruchu

• wbudowany projektor szerokokątny

• wbudowany komputer z procesorem Intel

• dysk SSD

• głośniki stereo

• rozdzielczość 1280x800px

• jasność 3200 ANSI lumen

• kontrast 13000:1

• montażu sufitowy z możliwością regulacji 40-55 cm

• nadaje się do jasnych, gładkich powierzchni

• rozmiar pola gry na wysokości 3 m wynosi około 2,2 x 3,5 m

• waga 8,3 kg

• wymiary 33 x 20,5 x 31 cm (bez rączki)

• zużycie energii 375

evo_01_AT_21