statyw_mobilny
  • statyw_mobilny

Mobilny statyw do Magicznego Dywanu

2 500,00 zł
Brutto

sWszędzie tam, gdzie wymagana jest możliwość przemieszczania Magicznego Dywanu, proponujemy Mobilny statyw. Jest to solidna stalowa konstrukcja umożliwiająca korzystanie z podłogi interaktywnej, która powieszona jest w najlepszym do tego punkcie, czyli nad użytkownikami. 

Kompatybilny z urządzeniami Magiczny Dywan 2.0 i onEVO

Ilość

Mobilny statyw do Magicznego Dywanu to stalowa, sprawdzona konstrukcja, która umożliwia używanie podłogi interaktywnej w tym miejscu, w którym w danej chwili jest najbardziej potrzebna. Umożliwia on powieszenie Magicznego Dywanu nad głowami użytkownika a zatem eliminuje cień do minimum i umożliwia korzystanie większej grupy użytkowników na raz. Do obciążenia konstrukcji należy użyć obciążników o łącznej wadze 40kg, które będą dostarczone wraz z wieszakiem. Wieszak umożliwia płynną regulację wysokości od 2m do 4m. Dzięki konstrukcji modułowej mieści się on w bagażniku samochodu osobowego.

Mimo solidnej konstrukcji należy zawsze asekurować bawiące się dzieci a producent rekomenduje używanie podłogi interaktywnej zawieszonej na stałe na suficie.

stat_01