liście
  • liście
  • balony
  • minki
  • małpa_i_banany

Pakiet REW I

1 379,00 zł
Brutto

Pakiet Rewalidacyjny REW I to pakiet gier rehabilitacyjnych. Ze względów terapeutycznych, gry zawarte w tym pakiecie mają bardziej wyraziste kolory, jednolite i jasne tła oraz zmniejszoną liczbę obiektów poruszających się na planszy. Ponadto wszystkie elementy aktywne są większe, a dynamika gier spowolniona. Dzięki temu gry są bardziej przystępne w odbiorze i stanowią doskonałe narzędzie w terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Dostępny na urządzenie Magiczny Dywan w wersji: 2.0 i onEVO

Ilość

Woda

Przejdź po wodzie suchą stopą. Wystarczy wejść na planszę by poczuć się tak, jak w rzece lub jeziorze. Sprawdź, czy potrafisz pływać „żabką”.

Liście

Odgarnij liście za pomocą nóg lub rąk podobnie, jak to robią dzieci jesienią w parku. Uważaj! Wiatr - psotnik będzie się starał ponownie je przywiać. Poproś innych o pomoc.

Pękające baloniki

Wyzwól w sobie energię i skacz na uciekające baloniki. Mają nadmiar powietrza – pomóż im pęknąć!

Wesołe minki

Odczaruj smutne minki i spraw, by znów były wesołe. Machnij rączką lub tupnij nóżką na smutną minkę, by ją rozweselić. Wygrasz, gdy na planszy zostaną tylko wesołe minki.

Rybki II

Złów jak największą liczbę płynących rybek. Wystarczy, że dotkniesz je rączką lub nóżką. Gra dostępna jest na dwóch poziomach trudności.

Bananowa kraina

Zerwij wszystkie kiście bananów zanim spadną na ziemię. Małpka chętnie Ci w tym pomoże. Jednak spiesz się, bo banany spadają coraz szybciej!

Spadające jajka II

Złap wszystkie jajka zanim spadną na ziemię i rozbiją się. Dostępne są dwa poziomy trudności.

Cyferki II

Skacz po kamieniach w kolejności pojawiających się cyferek od 1 do 9. Gra dostępna w dwóch poziomach trudności.

Literki II

Skacz po kamykach w kolejności pojawiających się literek od A do Z. Dostępne są dwa poziomy trudności.

Tropiciele śladów

Wytrop zwierzątka po śladach, jakie zostawiają na planszy. Jeśli się spóźnisz, ślady znikną i grę musisz zacząć od nowa. Bądź czujny, a zobaczysz, jakie zwierzątko tropiłeś.

Grzybobranie

Zbieraj pojawiające się na ścieżce grzyby, ale tylko zdrowe - unikaj trujących. Uważaj, żeby nie nadepnąć na jeża, bo on tego nie lubi. Idź wyznaczoną ścieżką, aby nie obudzić sowy, bo zacznie pohukiwać!

Słoń i cukier

Zbierz wszystkie kostki cukru wskakując na nie. Uważaj na słonia, on też lubi cukier. Gdy zje kostkę cukru, zrobi sobie drzemkę, a wtedy Ty możesz odzyskać utracony cukier.

Elf

Zbierz razem z Elfem jak najwięcej prezentów w ciągu 4 minut. Postacią kierujesz stojąc u dołu obrazu i tupiąc nóżką pod spadającą paczkę.

Pszczoły i miód

Wskocz na wybrany kwiatek i zbierz jak największą liczbę garnuszków z miodem. Omijaj fruwające pszczoły, które również mają ochotę na miód. Kto pierwszy, ten lepszy!

Piłka nożna – Gra

Rozegraj najważniejszy mecz życia! Zasady znasz, więc kop piłkę w wybranym kierunku. Strzel przeciwnikowi jak najwięcej bramek.

Kolorowe pianino

Stwórz melodię z dźwięków, które wystukasz na klawiszach nóżkami. Wykorzystaj dźwięki do różnych zabaw i ćwiczeń.

REVIEVO_001